

Керамічна плитка Плінтус (9.5x60) PgTbNero Battiscopa Nero - Tango з колекції Tango Petracers виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (9.5x60) PgTbNero Battiscopa Nero - Tango найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плінтус (9.5x60) PgTbNero Battiscopa Nero - Tango з колекції Tango Petracers може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (9.5x60) Пг Т Наро Беттіскопєй Наро Тенго з колекції Тенго Петрейсарс", на неправильно прочитаном як "Плінтус (9.5x60) Пг Тб Неро Баттіссопа Неро Танго з колекції Танго Петрасерс". Виробник цієї плитки Petracer's може бути помилково написаний як Petracer's, Петрейсар'с, Петрасер'с і навіть як Зуекфсук'і, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9.5 × 60 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petracer's |
| Серія | Tango Petracers |
| Найменування 2 | PgTbNero BattiscopaNero |
| Колекція | Tango |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 14 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 14 шт. |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | PgTbNero |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плінтус (9.5x60) PgTbNero Battiscopa Nero - Tango з колекції Tango Petracers