

Керамічна плитка Плінтус (9.5x60) Kalahari Bt60A - Kalahari з колекції Kalahari Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (9.5x60) Kalahari Bt60A - Kalahari найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плінтус (9.5x60) Kalahari Bt60A - Kalahari з колекції Kalahari Imola може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (9.5x60) Колехарі Bt60A Колехарі з колекції Колехарі Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Плінтус (9.5x60) Калахарі Bt60A Калахарі з колекції Калахарі Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9.5 × 60 см |
| Вага | 18.45 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Kalahari Imola |
| Найменування 2 | KalahariBt60A |
| Колекція | Kalahari |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 15 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 15 шт. |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Структурна |
| Артикул виробника | KalahariBt60A |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плінтус (9.5x60) Kalahari Bt60A - Kalahari з колекції Kalahari Imola