

Керамічна плитка Плінтус (8x60) 31500 Battiscopa B. Sorrento - Marmi Reali з колекції Marmi Reali Piemme виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (8x60) 31500 Battiscopa B. Sorrento - Marmi Reali найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плінтус (8x60) 31500 Battiscopa B. Sorrento - Marmi Reali з колекції Marmi Reali Piemme може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (8x60) 31500 Беттіскопєй . Сорренто Мармі Реолі з колекції Мармі Реолі Па'ємм", на неправильно прочитаном як "Плінтус (8x60) 31500 Баттіскопа Б. Сорренто Мармі Реалі з колекції Мармі Реалі Піемме". Виробник цієї плитки Piemme може бути помилково написаний як Piemme, Piemm, Па'ємм, Піемме і навіть як Зшуььу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8 × 60 см |
| Вага | 11 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme |
| Серія | Marmi Reali Piemme |
| Найменування 2 | 31500 BattiscopaB.Sorrento |
| Колекція | Marmi Reali |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 710 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плінтус (8x60) 31500 Battiscopa B. Sorrento - Marmi Reali з колекції Marmi Reali Piemme