

Керамічна плитка Плінтус (7.5x61) 8BDI0BA Battiscopa Anthracite - Apogeo 14 з колекції Apogeo 14 Tagina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (7.5x61) 8BDI0BA Battiscopa Anthracite - Apogeo 14 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 61см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Плінтус (7.5x61) 8BDI0BA Battiscopa Anthracite - Apogeo 14 з колекції Apogeo 14 Tagina може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (7.5x61) 8BDI0BA Беттіскопєй Ензресіт Еподжіо 14 з колекції Еподжіо 14 Тегінєй", на неправильно прочитаном як "Плінтус (7.5x61) 8BDI0BA Баттіскопа Антхракіте Апогео 14 з колекції Апогео 14 Тагіна". Виробник цієї плитки Tagina може бути помилково написаний як Tagina, Tagin, Тегінєй, Тагіна і навіть як Ефпштф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 61 см |
| Вага | 29.23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tagina |
| Серія | Apogeo 14 Tagina |
| Найменування 2 | 8BDI0BA Battiscopa Anthracite |
| Колекція | Apogeo 14 |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 28 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 28 шт. |
| Штук в упаковці | 28 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8BDI0BA |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for Плінтус (7.5x61) 8BDI0BA Battiscopa Anthracite - Apogeo 14 з колекції Apogeo 14 Tagina