Плінтус (7.5x60) 6HDG7BT Battiscopa Nero Fuliggine - Fucina з колекції Fucina Tagina
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плінтус (7.5x60) 6HDG7BT Battiscopa Nero Fuliggine - Fucina з колекції Fucina Tagina виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (7.5x60) 6HDG7BT Battiscopa Nero Fuliggine - Fucina найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плінтус (7.5x60) 6HDG7BT Battiscopa Nero Fuliggine - Fucina з колекції Fucina Tagina може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (7.5x60) 6HDG7BT Беттіскопєй Наро Ф'юліггін Ф'юсінєй з колекції Ф'юсінєй Тегінєй", на неправильно прочитаном як "Плінтус (7.5x60) 6HDG7BT Баттіссопа Неро Фуліггіне Фусіна з колекції Фусіна Тагіна". Виробник цієї плитки Tagina може бути помилково написаний як Tagina, Tagin, Тегінєй, Тагіна і навіть як Ефпштф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 60 см |
| Вага | 25.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tagina |
| Серія | Fucina Tagina |
| Найменування 2 | 6HDG7BT BattiscopaNeroFuliggine |
| Колекція | Fucina |
| Ефект | Метал |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 24 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 24 шт. |
| Штук в упаковці | 24 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 6HDG7BT |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,100,6) HEX: #0f0000 RGB: 15, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Плінтус (7.5x60) 6HDG7BT Battiscopa Nero Fuliggine - Fucina з колекції Fucina Tagina