

Керамічна плитка Плінтус (7.5x31) 801365 Battiscopa vecchia Firenze - Tavellone з колекції Tavellone Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (7.5x31) 801365 Battiscopa vecchia Firenze - Tavellone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 31см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плінтус (7.5x31) 801365 Battiscopa vecchia Firenze - Tavellone з колекції Tavellone Dado може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (7.5x31) 801365 Беттіскопєй векчія Файрнз Тейвелан з колекції Тейвелан Дейдо", на неправильно прочитаном як "Плінтус (7.5x31) 801365 Баттіскопа весчіа Фірензе Тавеллоне з колекції Тавеллоне Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 31 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Tavellone Dado |
| Найменування 2 | 801365 Battiscopa vecchiaFirenze |
| Колекція | Tavellone |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 46 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 46 шт. |
| Штук в упаковці | 46 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 801365 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Плінтус (7.5x31) 801365 Battiscopa vecchia Firenze - Tavellone з колекції Tavellone Dado