

Керамічна плитка Плінтус (17.5x30.5) 8989 DEX.DARK ALZATA - Deluxe з колекції Deluxe Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (17.5x30.5) 8989 DEX.DARK ALZATA - Deluxe найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 17.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плінтус (17.5x30.5) 8989 DEX.DARK ALZATA - Deluxe з колекції Deluxe Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (17.5x30.5) 8989 Декс.дарк Олзетєй Делакс з колекції Делакс Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плінтус (17.5x30.5) 8989 Декс.дарк Алзата Делуксе з колекції Делуксе Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 17.5 × 30.5 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Deluxe Marca Corona |
| Найменування 2 | 8989 DEX.DARK ALZATA |
| Колекція | Deluxe |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 8.5 m |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 8989 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











5 reviews for Плінтус (17.5x30.5) 8989 DEX.DARK ALZATA - Deluxe з колекції Deluxe Marca Corona