

Керамічна плитка Плінтус (15x20) Zocalo Rivoli Celeste - Mugat-Rivoli з колекції Mugat-Rivoli Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (15x20) Zocalo Rivoli Celeste - Mugat-Rivoli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 2915. |
Плінтус (15x20) Zocalo Rivoli Celeste - Mugat-Rivoli з колекції Mugat-Rivoli Vives може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (15x20) Зоколо Ріволі Селест М'югет Ріволі з колекції М'югет Ріволі Вівс", на неправильно прочитаном як "Плінтус (15x20) Зокало Ріволі Келесте Мугат Ріволі з колекції Мугат Ріволі Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 20 см |
| Вага | 7.71 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Mugat-Rivoli Vives |
| Найменування 2 | Zocalo Rivoli Celeste |
| Колекція | Mugat-Rivoli |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 15 |
| Товщина | 7.5 m |
| Пакувальна норма | 15 шт. |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| hsv(195,31,76) HEX: #86b3c2 RGB: 134, 179, 194 | RAL Design: 230 70 15 Thistleblossom Soft Blue (Блакитна Квітка Чортополоха)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 2915 2915 | |
| hsv(195,29,82) HEX: #94c2d1 RGB: 148, 194, 209 | RAL Design: 230 80 20 Light Blue (Світло-Синій)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 283 283 | |
| hsv(195,33,71) HEX: #79a6b5 RGB: 121, 166, 181 | RAL Design: 230 70 15 Thistleblossom Soft Blue (Блакитна Квітка Чортополоха)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 542 542 | |
| hsv(200,27,65) HEX: #7997a6 RGB: 121, 151, 166 | RAL Design: 240 60 15 Architecture Blue (Архітектурний Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 7454 7454 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Плінтус (15x20) Zocalo Rivoli Celeste - Mugat-Rivoli з колекції Mugat-Rivoli Vives