

Керамічна плитка Плінтус (10x60) 70617 Battiscopa Grigio - Arpege з колекції Arpege Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (10x60) 70617 Battiscopa Grigio - Arpege найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плінтус (10x60) 70617 Battiscopa Grigio - Arpege з колекції Arpege Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (10x60) 70617 Беттіскопєй Грігє Арпедж з колекції Арпедж Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плінтус (10x60) 70617 Баттіскопа Грігіо Арпеге з колекції Арпеге Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 60 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Arpege Cerdomus |
| Найменування 2 | 70617 Battiscopa Grigio |
| Колекція | Arpege |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.пог. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 6 м.п.(10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 70617 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плінтус (10x60) 70617 Battiscopa Grigio - Arpege з колекції Arpege Cerdomus