

Керамічна плитка Плінтус (10x60) 66208 Battiscopa Grey Sat. - Mexicana з колекції Mexicana Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (10x60) 66208 Battiscopa Grey Sat. - Mexicana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Плінтус (10x60) 66208 Battiscopa Grey Sat. - Mexicana з колекції Mexicana Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (10x60) 66208 Беттіскопєй Грей Сет. Мексікенєй з колекції Мексікенєй Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плінтус (10x60) 66208 Баттіскопа Греі Сат. Мексікана з колекції Мексікана Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 60 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Mexicana Cerdomus |
| Найменування 2 | 66208 Battiscopa Grey Sat. |
| Колекція | Mexicana |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.пог. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 6 м.п.(10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатинована |
| Артикул виробника | 66208 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плінтус (10x60) 66208 Battiscopa Grey Sat. - Mexicana з колекції Mexicana Cerdomus