Бортик для басейну Percorsi Smart Ang. Int. Bordo Toro Pietra Di Lavis R11 Ret - 45x90 Percorsi Smart з колекції Percorsi Smart Keope



Керамічна плитка Бортик для басейну Percorsi Smart Ang. Int. Bordo Toro Pietra Di Lavis R11 Ret - 45x90 Percorsi Smart з колекції Percorsi Smart Keope виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бортик для басейну Percorsi Smart Ang. Int. Bordo Toro Pietra Di Lavis R11 Ret - 45x90 Percorsi Smart найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Бортик для басейну Percorsi Smart Ang. Int. Bordo Toro Pietra Di Lavis R11 Ret - 45x90 Percorsi Smart з колекції Percorsi Smart Keope може бути прочитано англійською мовою як "Бортик для басейну Паркорші Смарт Енг. Інт. Бордо Торо Па'єтрєй Ді Левіс R11 Рет 45x90 Паркорші Смарт з колекції Паркорші Смарт Кіоп", на неправильно прочитаном як "Бортик для басейну Персорсі Смарт Анг. Інт. Бордо Торо Піетра Ді Лавіс R11 Рет 45x90 Персорсі Смарт з колекції Персорсі Смарт Кеопе". Виробник цієї плитки Keope може бути помилково написаний як Keope, Keop, Кіоп, Кеопе і навіть як Лущзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 45 × 90 см |
| Вага | 27.95 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Keope |
| Серія | Percorsi Smart Keope |
| Колекція | Percorsi Smart |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 20 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бортик для басейну |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Бортик для басейну Percorsi Smart Ang. Int. Bordo Toro Pietra Di Lavis R11 Ret - 45x90 Percorsi Smart з колекції Percorsi Smart Keope