

Керамічна плитка Плитка PIETRA CORAL PEARL MATT RECT. - 59.5x59.5 Pietra Coral з колекції Pietra Coral ITT Ceramic виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка PIETRA CORAL PEARL MATT RECT. - 59.5x59.5 Pietra Coral найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.5см і довжина плитки дорівнює 59.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка PIETRA CORAL PEARL MATT RECT. - 59.5x59.5 Pietra Coral з колекції Pietra Coral ITT Ceramic може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Па'єтрєй Корел Пеарл Метт Рект. 59.5x59.5 Па'єтрєй Корел з колекції Па'єтрєй Корел Ітт Саремік", на неправильно прочитаном як "Плитка Піетра Сорал Пеарл Матт Рест. 59.5x59.5 Піетра Сорал з колекції Піетра Сорал Ітт Сераміс". Виробник цієї плитки ITT Ceramic може бути помилково написаний як ITTceramic, Ітт Саремік, Ітт Сераміс і навіть як ШЕЕ Сукфьшс, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 59.5 × 59.5 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | ITT Ceramic |
| Серія | Pietra Coral ITT Ceramic |
| Колекція | Pietra Coral |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 42.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.06 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка PIETRA CORAL PEARL MATT RECT. - 59.5x59.5 Pietra Coral з колекції Pietra Coral ITT Ceramic