Плитка MARMOTECA MARQBL NATR - 120x120 PF60010672 La Marmoteca з колекції La Marmoteca Gardenia Orchidea



Керамічна плитка Плитка MARMOTECA MARQBL NATR - 120x120 PF60010672 La Marmoteca з колекції La Marmoteca Gardenia Orchidea виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка MARMOTECA MARQBL NATR - 120x120 PF60010672 La Marmoteca найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4007 Пурпурно-фіолетовий Pantone 525. |
Плитка MARMOTECA MARQBL NATR - 120x120 PF60010672 La Marmoteca з колекції La Marmoteca Gardenia Orchidea може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мармотекєй Маркбл Нетр 120x120 PF60010672 Лєй Мармотекєй з колекції Лєй Мармотекєй Гарденія Орчідеей", на неправильно прочитаном як "Плитка Мармотеса Маркьбл Натр 120x120 PF60010672 Ла Мармотеса з колекції Ла Мармотеса Гарденіа Орчідеа". Виробник цієї плитки Gardenia Orchidea може бути помилково написаний як Gardeniaorchidea, Gardenia Orchide, Гарденія Орчідеей, Гарденіа Орчідеа і навіть як Пфквутшф Щксршвуф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 57.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Gardenia Orchidea |
| Серія | La Marmoteca Gardenia Orchidea |
| Колекція | La Marmoteca |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | PF60010672 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(300,50,12) HEX: #1f0f1f RGB: 31, 15, 31 | RAL Design: 330 20 25 Opulent Mauve (Розкішний Ліловий)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 525 525 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















5 reviews for Плитка MARMOTECA MARQBL NATR - 120x120 PF60010672 La Marmoteca з колекції La Marmoteca Gardenia Orchidea