Плитка UP 2575 VERDE - 25x75 PF00021443 Up з колекції Up Abitare
Abitare

Керамічна плитка Плитка UP 2575 VERDE - 25x75 PF00021443 Up з колекції Up Abitare виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка UP 2575 VERDE - 25x75 PF00021443 Up найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 8201. |
Плитка UP 2575 VERDE - 25x75 PF00021443 Up з колекції Up Abitare може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Юп 2575 Вард 25x75 PF00021443 Юп з колекції Юп Ебітар", на неправильно прочитаном як "Плитка Уп 2575 Верде 25x75 PF00021443 Уп з колекції Уп Абітаре". Виробник цієї плитки Abitare може бути помилково написаний як Abitare, Abitar, Ебітар, Абітаре і навіть як Фишефку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 20.44 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Abitare |
| Серія | Up Abitare |
| Колекція | Up |
| Ефект | Тканина |
| У палеті м.кв. | 67.5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.5 |
| Товщина | 8.3 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | PF00021443 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка UP 2575 VERDE - 25x75 PF00021443 Up з колекції Up Abitare