Плитка PALETTE DECOR MIX - 30x90 PADEMI Palette з колекції Palette Ceramica Euro
Ceramica Euro

Керамічна плитка Плитка PALETTE DECOR MIX - 30x90 PADEMI Palette з колекції Palette Ceramica Euro виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка PALETTE DECOR MIX - 30x90 PADEMI Palette найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка PALETTE DECOR MIX - 30x90 PADEMI Palette з колекції Palette Ceramica Euro може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Полетт Декор Мікс 30x90 Пейдемі Полетт з колекції Полетт Саремікєй Юро", на неправильно прочитаном як "Плитка Палетте Десор Мікс 30x90 Падемі Палетте з колекції Палетте Сераміса Еуро". Виробник цієї плитки Ceramica Euro може бути помилково написаний як Ceramicaeuro, Ceramica Eur, Саремікєй Юро, Сераміса Еуро і навіть як Сукфьшсф Угкщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ceramica Euro |
| Серія | Palette Ceramica Euro |
| Колекція | Palette |
| У палеті м.кв. | 64.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.35 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | PADEMI |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Тема | Geometry |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(24,38,76) HEX: #c29678 RGB: 194, 150, 120 | RAL Design: 060 70 20 Peanut Butter (Арахісовий Крем)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка PALETTE DECOR MIX - 30x90 PADEMI Palette з колекції Palette Ceramica Euro