

Керамічна плитка Плитка Origins Beige Antislip Sq 2 Cm - 80x80 OG02882 Origins з колекції Origins Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Origins Beige Antislip Sq 2 Cm - 80x80 OG02882 Origins найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка Origins Beige Antislip Sq 2 Cm - 80x80 OG02882 Origins з колекції Origins Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Орігінс Бейдж Ентісліп Ск 2 Км 80x80 OG02882 Орігінс з колекції Орігінс Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Орігінс Беіге Антісліп Скь 2 См 80x80 OG02882 Орігінс з колекції Орігінс Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 28.42 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Origins Impronta |
| Колекція | Origins |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 25.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.64 |
| Товщина | 20 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | OG02882 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















5 reviews for Плитка Origins Beige Antislip Sq 2 Cm - 80x80 OG02882 Origins з колекції Origins Impronta