

Керамічна плитка Мозаїка Ndw Mos 5 X 5 Glacier - 30x30 NDW884N Nordic Wood з колекції Nordic Wood NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Ndw Mos 5 X 5 Glacier - 30x30 NDW884N Nordic Wood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка Ndw Mos 5 X 5 Glacier - 30x30 NDW884N Nordic Wood з колекції Nordic Wood NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Ну Мос 5 З 5 Глесір 30x30 NDW884N Нордік Вуд з колекції Нордік Вуд Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Ндв Мос 5 Кс 5 Гласіер 30x30 NDW884N Нордіс Вуд з колекції Нордіс Вуд Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5 см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Nordic Wood NovaBell |
| Колекція | Nordic Wood |
| Ефект | Деревина |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.9 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | NDW884N |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка Ndw Mos 5 X 5 Glacier - 30x30 NDW884N Nordic Wood з колекції Nordic Wood NovaBell