

Керамічна плитка Плитка Ndw Walnut Flamed Rett 20 Mm - 30x120 NDW532R Nordic Wood з колекції Nordic Wood NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ndw Walnut Flamed Rett 20 Mm - 30x120 NDW532R Nordic Wood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Warm Gray 7. |
Плитка Ndw Walnut Flamed Rett 20 Mm - 30x120 NDW532R Nordic Wood з колекції Nordic Wood NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ну Олнат Флеймед Ретт 20 Мм 30x120 NDW532R Нордік Вуд з колекції Нордік Вуд Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Плитка Ндв Валнут Фламед Ретт 20 Мм 30x120 NDW532R Нордіс Вуд з колекції Нордіс Вуд Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 31.028 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Nordic Wood NovaBell |
| Колекція | Nordic Wood |
| Ефект | Деревина |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | NDW532R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Узор | Flamed |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Ndw Walnut Flamed Rett 20 Mm - 30x120 NDW532R Nordic Wood з колекції Nordic Wood NovaBell