

Керамічна плитка Мозаїка (97x97) Damasco Cream - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (97x97) Damasco Cream - Decori 20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 97см і довжина плитки дорівнює 97см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 577. |
Мозаїка (97x97) Damasco Cream - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (97x97) Демеско Креейм Декорі 20 з колекції Декорі 20 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (97x97) Дамаско Среам Декорі 20 з колекції Декорі 20 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 97 × 97 см |
| Вага | 13.02 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Decori 20 Bisazza |
| Найменування 2 | Damasco Cream |
| Колекція | Decori 20 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,86 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.86 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(60,46,76) HEX: #c2c269 RGB: 194, 194, 105 | RAL Design: 100 70 40 Linden Green (Зелена Липа)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 577 577 | |
| hsv(80,20,88) HEX: #d1e0b4 RGB: 209, 224, 180 | RAL Design: 120 85 20 Lake Green (Зелене Озеро)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 558 558 | |
| hsv(60,36,82) HEX: #d1d186 RGB: 209, 209, 134 | RAL Design: 110 85 40 Wax Green (Зелений Віск)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 579 579 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Мозаїка (97x97) Damasco Cream - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza