Мозаїка (9.6x25.9) V31B Fascia Ecrue (beige perla/tabacco/miele) - Decors з колекції Decors Zillig
Zillig

Керамічна плитка Мозаїка (9.6x25.9) V31B Fascia Ecrue (beige perla/tabacco/miele) - Decors з колекції Decors Zillig виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (9.6x25.9) V31B Fascia Ecrue (beige perla/tabacco/miele) - Decors найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.6см і довжина плитки дорівнює 25.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Мозаїка (9.6x25.9) V31B Fascia Ecrue (beige perla/tabacco/miele) - Decors з колекції Decors Zillig може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (9.6x25.9) V31B Фесші Ікре (бейдж парле/тебекко/ма'єл) Декорс з колекції Декорс Зіліг", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (9.6x25.9) V31B Фаскіа Есруе (беіге перла/табаско/міеле) Декорс з колекції Декорс Зілліг". Виробник цієї плитки Zillig може бути помилково написаний як Zillig, Зіліг, Зілліг і навіть як Яшддшп, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9.6 × 25.9 см |
| Вага | 1.28 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Zillig |
| Серія | Decors Zillig |
| Найменування 2 | V31B Fascia Ecrue (beige perla/tabacco/miele) |
| Колекція | Decors |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | V31B |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(120,6,100) HEX: #f0fff0 RGB: 240, 255, 240 | RAL Design: 150 93 05 Quark White (Білий Сир)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 | |
| hsv(90,25,94) HEX: #d2f0b4 RGB: 210, 240, 180 | RAL Design: 130 85 30 Viridine Green (Зелений Вірідін)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 344 344 | |
| hsv(0,100,6) HEX: #0f0000 RGB: 15, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(80,19,94) HEX: #e1f0c2 RGB: 225, 240, 194 | RAL Design: 120 90 20 Kiwi Sorbet Green (Зелений Сорбет З Ківі)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 573 573 | |
| hsv(90,29,82) HEX: #b3d194 RGB: 179, 209, 148 | RAL Design: 130 80 30 Pastel Green (Зелена Пастель)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 344 344 | |
| hsv(90,27,88) HEX: #c2e0a4 RGB: 194, 224, 164 | RAL Design: 130 85 30 Viridine Green (Зелений Вірідін)RAL Classic: 6019 Біло-зеленийPantone: 344 344 | |
| hsv(120,100,6) HEX: #000f00 RGB: 0, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Мозаїка (9.6x25.9) V31B Fascia Ecrue (beige perla/tabacco/miele) - Decors з колекції Decors Zillig