Мозаїка (8,6) C08H Inserto Tag (rubino/verde) - Decors з колекції Decors Zillig
Zillig

Керамічна плитка Мозаїка (8,6) C08H Inserto Tag (rubino/verde) - Decors з колекції Decors Zillig виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (8,6) C08H Inserto Tag (rubino/verde) - Decors найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8.6см і довжина плитки дорівнює 8.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Мозаїка (8,6) C08H Inserto Tag (rubino/verde) - Decors з колекції Decors Zillig може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (8,6) C08H Інсарто Тег (р'юбіно/вард) Декорс з колекції Декорс Зіліг", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (8,6) C08H Інсерто Таг (рубіно/верде) Декорс з колекції Декорс Зілліг". Виробник цієї плитки Zillig може бути помилково написаний як Zillig, Зіліг, Зілліг і навіть як Яшддшп, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8.6 × 8.6 см |
| Вага | 0.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Zillig |
| Серія | Decors Zillig |
| Найменування 2 | C08H Inserto Tag (rubino/verde) |
| Колекція | Decors |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | C08H |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(120,6,100) HEX: #f0fff0 RGB: 240, 255, 240 | RAL Design: 150 93 05 Quark White (Білий Сир)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 | |
| hsv(120,100,6) HEX: #000f00 RGB: 0, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,100,6) HEX: #0f0000 RGB: 15, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(75,80,29) HEX: #3b4a0f RGB: 59, 74, 15 | RAL Design: 120 40 40 Pepper Green (Зелена Паприка)RAL Classic: 2000 Жовто-жовтогарячийPantone: 378 378 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,67,18) HEX: #2e0f0f RGB: 46, 15, 15 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











5 reviews for Мозаїка (8,6) C08H Inserto Tag (rubino/verde) - Decors з колекції Decors Zillig