

Керамічна плитка Мозаїка (7.6x7.6) 37286 Girosp. Gr. Gold Oro/No - Vanitas з колекції Vanitas Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (7.6x7.6) 37286 Girosp. Gr. Gold Oro/No - Vanitas найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.6см і довжина плитки дорівнює 7.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 7535. |
Мозаїка (7.6x7.6) 37286 Girosp. Gr. Gold Oro/No - Vanitas з колекції Vanitas Versace може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (7.6x7.6) 37286 Гєросп. Гр. Гоулд Оро/но Венітес з колекції Венітес Варсейс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (7.6x7.6) 37286 Гіросп. Гр. Голд Оро/но Ванітас з колекції Ванітас Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.6 × 7.6 см |
| Вага | 0.52 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Vanitas Versace |
| Найменування 2 | 37286 Girosp.Gr.GoldOro/No |
| Колекція | Vanitas |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 3 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9.8 m |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 37286 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(34,58,71) HEX: #b5884c RGB: 181, 136, 76 | RAL Design: 075 60 40 Funchal Yellow (Жовтий Фуншал)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4645 4645 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(34,64,65) HEX: #a6783c RGB: 166, 120, 60 | RAL Design: 075 50 40 Amber Brown (Коричневий Бурштин)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 873 873 | |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(38,62,76) HEX: #c2964a RGB: 194, 150, 74 | RAL Design: 080 70 50 Antique Brass (Антична Латунь)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Мозаїка (7.6x7.6) 37286 Girosp. Gr. Gold Oro/No - Vanitas з колекції Vanitas Versace