Мозаїка (7.1x24.6) M01C Fascia Twister (arancio/rubino) - Decors з колекції Decors Zillig
Zillig

Керамічна плитка Мозаїка (7.1x24.6) M01C Fascia Twister (arancio/rubino) - Decors з колекції Decors Zillig виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (7.1x24.6) M01C Fascia Twister (arancio/rubino) - Decors найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.1см і довжина плитки дорівнює 24.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2009 Транспортний помаранчевий Pantone 167. |
Мозаїка (7.1x24.6) M01C Fascia Twister (arancio/rubino) - Decors з колекції Decors Zillig може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (7.1x24.6) M01C Фесші Туістар (аренсє/р'юбіно) Декорс з колекції Декорс Зіліг", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (7.1x24.6) M01C Фаскіа Твістер (аранкіо/рубіно) Декорс з колекції Декорс Зілліг". Виробник цієї плитки Zillig може бути помилково написаний як Zillig, Зіліг, Зілліг і навіть як Яшддшп, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.1 × 24.6 см |
| Вага | 1.45 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Zillig |
| Серія | Decors Zillig |
| Найменування 2 | M01C Fascia Twister (arancio/rubino) |
| Колекція | Decors |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 5 шт. |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | M01C |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(18,100,76) HEX: #c23a00 RGB: 194, 58, 0 | RAL Design: 050 50 70 Poppy Red (Червоний Мак)RAL Classic: 2009 Транспортний помаранчевийPantone: 167 167 | |
| hsv(60,75,24) HEX: #3d3d0f RGB: 61, 61, 15 | RAL Design: 110 40 40 Kirchner Green (Зелений Пономарь)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 5747 5747 | |
| hsv(48,71,41) HEX: #695a1e RGB: 105, 90, 30 | RAL Design: 095 40 30 Bean Green (Зелені Боби)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 450 450 | |
| hsv(20,92,76) HEX: #c24b10 RGB: 194, 75, 16 | RAL Design: 050 50 78 Persian Orange (Перський Помаранчевий)RAL Classic: 2001 Червоно-жовтогарячийPantone: 167 167 | |
| hsv(21,100,82) HEX: #d14900 RGB: 209, 73, 0 | RAL Design: 050 50 70 Poppy Red (Червоний Мак)RAL Classic: 2009 Транспортний помаранчевийPantone: 1525 1525 | |
| hsv(48,83,35) HEX: #594a0f RGB: 89, 74, 15 | RAL Design: 100 40 40 Brussels Sprout Green (Зелена Брюссельська Капуста)RAL Classic: 1027 Каррі жовтийPantone: 5815 5815 | |
| hsv(0,67,18) HEX: #2e0f0f RGB: 46, 15, 15 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 | |
| hsv(30,100,12) HEX: #1f0f00 RGB: 31, 15, 0 | RAL Design: 080 30 26 Smoked Oak Brown (Коричневий Димчастий Дуб)RAL Classic: Pantone: 732 732 | |
| hsv(60,50,47) HEX: #78783c RGB: 120, 120, 60 | RAL Design: 100 50 30 Steppe Green (Зелений Степ)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 5763 5763 | |
| hsv(27,79,82) HEX: #d1762c RGB: 209, 118, 44 | RAL Design: 060 60 60 Bitter Orange (Гіркий Апельсин)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 7510 7510 | |
| hsv(0,100,6) HEX: #0f0000 RGB: 15, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Мозаїка (7.1x24.6) M01C Fascia Twister (arancio/rubino) - Decors з колекції Decors Zillig