

Керамічна плитка Мозаїка (64.7x64.7) Circles Beige - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (64.7x64.7) Circles Beige - Decori 20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 64.7см і довжина плитки дорівнює 64.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 452. |
Мозаїка (64.7x64.7) Circles Beige - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (64.7x64.7) Сєрклс Бейдж Декорі 20 з колекції Декорі 20 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (64.7x64.7) Кірклес Беіге Декорі 20 з колекції Декорі 20 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 64.7 × 64.7 см |
| Вага | 14.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Decori 20 Bisazza |
| Найменування 2 | Circles Beige |
| Колекція | Decori 20 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2.07 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(48,38,76) HEX: #c2b378 RGB: 194, 179, 120 | RAL Design: 095 70 30 Chicory Green (Зелений Салатний Цикорій)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(120,6,94) HEX: #e1f0e1 RGB: 225, 240, 225 | RAL Design: 150 90 10 Alabaster Green (Зелений Алебастр)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Мозаїка (64.7x64.7) Circles Beige - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza