

Керамічна плитка Мозаїка (40x40) 02612100 Mos. T100Dec. Bianco - Greek з колекції Greek Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (40x40) 02612100 Mos. T100Dec. Bianco - Greek найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка (40x40) 02612100 Mos. T100Dec. Bianco - Greek з колекції Greek Versace може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (40x40) 02612100 Мос. T100Dec. Біанко Грік з колекції Грік Варсейс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (40x40) 02612100 Мос. T100Dec. Біанко Греек з колекції Греек Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 40 см |
| Вага | 13 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Greek Versace |
| Найменування 2 | 02612100 Mos.T100Dec.Bianco |
| Колекція | Greek |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 3 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2612100 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (40x40) 02612100 Mos. T100Dec. Bianco - Greek з колекції Greek Versace