

Керамічна плитка Мозаїка (35x20.5) 76543- (Diam.3,5)Pearlsurete - Smarties з колекції Smarties Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (35x20.5) 76543- (Diam.3,5)Pearlsurete - Smarties найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20.5см і довжина плитки дорівнює 35см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка (35x20.5) 76543- (Diam.3,5)Pearlsurete - Smarties з колекції Smarties Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (35x20.5) 76543 (дайям.3,5)пеарлшует Смартіс з колекції Смартіс Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (35x20.5) 76543 (діам.3,5)пеарлсурете Смартіес з колекції Смартіес Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20.5 × 35 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Smarties Settecento |
| Найменування 2 | 76543- (Diam.3,5)Pearlsurete |
| Колекція | Smarties |
| У палеті м.кв. | 47,43 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,574 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.574 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | -76543 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(150,17,71) HEX: #96b5a6 RGB: 150, 181, 166 | RAL Design: 170 70 15 Chrysopal Light Green (Світло-Зелений Хризопал)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(120,14,41) HEX: #5a695a RGB: 90, 105, 90 | RAL Design: 150 40 10 Felt Green (Зелена Повсть)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (35x20.5) 76543- (Diam.3,5)Pearlsurete - Smarties з колекції Smarties Settecento