Мозаїка (34x26) PF60001001 No w Still Mos. Trian. Coal Ret. - Still No_w з колекції Still No_w Flaviker



Керамічна плитка Мозаїка (34x26) PF60001001 No w Still Mos. Trian. Coal Ret. - Still No_w з колекції Still No_w Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (34x26) PF60001001 No w Still Mos. Trian. Coal Ret. - Still No_w найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26см і довжина плитки дорівнює 34см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка (34x26) PF60001001 No w Still Mos. Trian. Coal Ret. - Still No_w з колекції Still No_w Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (34x26) PF60001001 Но в Стіл Мос. Трайян. Коул Рет. Стіл Но в з колекції Стіл Но в Флевікар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (34x26) PF60001001 Но в Стілл Мос. Тріан. Коал Рет. Стілл Но в з колекції Стілл Но в Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26 × 34 см |
| Вага | 7.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Still No_w Flaviker |
| Найменування 2 | PF60001001 No wStillMos.Trian.CoalRet. |
| Колекція | Still No_w |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 219,56 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,44 |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.44 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | PF60001001 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











3 reviews for Мозаїка (34x26) PF60001001 No w Still Mos. Trian. Coal Ret. - Still No_w з колекції Still No_w Flaviker