Мозаїка (33x33) Bristol Estatuario Bristol Estatuario - Bristol з колекції Bristol Realonda
Знято з виробництва


Керамічна плитка Мозаїка (33x33) Bristol Estatuario Bristol Estatuario - Bristol з колекції Bristol Realonda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (33x33) Bristol Estatuario Bristol Estatuario - Bristol найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Мозаїка (33x33) Bristol Estatuario Bristol Estatuario - Bristol з колекції Bristol Realonda може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (33x33) Брістол Істейтаарє Брістол Істейтаарє Брістол з колекції Брістол Реоланєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (33x33) Брістол Естатуаріо Брістол Естатуаріо Брістол з колекції Брістол Реалонда". Виробник цієї плитки Realonda може бути помилково написаний як Realonda, Realond, Реоланєй, Реалонда і навіть як Куфдщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 33 см |
| Вага | 18.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Realonda |
| Серія | Bristol Realonda |
| Найменування 2 | Bristol Estatuario BristolEstatuario |
| Колекція | Bristol |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 71 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (9 шт.) |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка (33x33) Bristol Estatuario Bristol Estatuario - Bristol з колекції Bristol Realonda