Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0464 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0464 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0464 10X10x4 - Vetrina найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1006 Кукурудзяно-жовтий Pantone 606. |
Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0464 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x32.7) Вг.0464 10X10x4 Ветрінєй з колекції Ветрінєй Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x32.7) Вг.0464 10X10x4 Ветріна з колекції Ветріна Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Vetrina Mosaico piu |
| Найменування 2 | Vg.0464 10X10x4 |
| Колекція | Vetrina |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.07 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Vg.0464 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(48,100,88) HEX: #e0b400 RGB: 224, 180, 0 | RAL Design: 080 70 80 Sunflower Yellow (Жовтий Соняшник)RAL Classic: 1006 Кукурудзяно-жовтийPantone: 606 606 | |
| hsv(47,100,53) HEX: #876a00 RGB: 135, 106, 0 | RAL Design: 095 60 70 Romaine Green (Зелена Капуста Романеско)RAL Classic: 1005 Медово-жовтийPantone: 392 392 | |
| hsv(48,100,59) HEX: #967800 RGB: 150, 120, 0 | RAL Design: 095 60 70 Romaine Green (Зелена Капуста Романеско)RAL Classic: 1027 Каррі жовтийPantone: 112 112 | |
| hsv(60,33,88) HEX: #e0e096 RGB: 224, 224, 150 | RAL Design: 110 90 40 Lime Juice Green (Зелений Ліметтовий Сік)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 580 580 | |
| hsv(51,93,88) HEX: #e0c110 RGB: 224, 193, 16 | RAL Design: 095 80 80 Sorbet Yellow (Жовтий Сорбет)RAL Classic: 1032 Жовтий ракітникPantone: 611 611 | |
| hsv(54,67,88) HEX: #e0d14a RGB: 224, 209, 74 | RAL Design: 100 80 60 Advertisement Green (Рекламний Зелений)RAL Classic: 1018 Цинково-жовтийPantone: 379 379 | |
| hsv(51,54,76) HEX: #c2b259 RGB: 194, 178, 89 | RAL Design: 095 70 40 Banana Green (Зелений Банан)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 4515 4515 | |
| hsv(51,58,71) HEX: #b5a54c RGB: 181, 165, 76 | RAL Design: 100 70 50 Dill Green (Зелений Кріп)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 5835 5835 | |
| hsv(49,100,65) HEX: #a68700 RGB: 166, 135, 0 | RAL Design: 095 60 70 Romaine Green (Зелена Капуста Романеско)RAL Classic: 1027 Каррі жовтийPantone: 3985 3985 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0464 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu