Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0441 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0441 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0441 10X10x4 - Vetrina найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5005 Сигнальний синій Pantone 2738. |
Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0441 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x32.7) Вг.0441 10X10x4 Ветрінєй з колекції Ветрінєй Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x32.7) Вг.0441 10X10x4 Ветріна з колекції Ветріна Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Vetrina Mosaico piu |
| Найменування 2 | Vg.0441 10X10x4 |
| Колекція | Vetrina |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.07 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Vg.0441 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(225,89,53) HEX: #0f2d87 RGB: 15, 45, 135 | RAL Design: 280 30 40 Poster Blue (Плакатний Синій)RAL Classic: 5005 Сигнальний синійPantone: 2738 2738 | |
| hsv(240,67,18) HEX: #0f0f2e RGB: 15, 15, 46 | RAL Design: 290 20 30 Ultramarine Violet (Фіолетовий Ультрамарин)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(225,80,29) HEX: #0f1e4a RGB: 15, 30, 74 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 2758 2758 | |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0441 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu