Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0429 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0429 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0429 10X10x4 - Vetrina найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синій Pantone 655. |
Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0429 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x32.7) Вг.0429 10X10x4 Ветрінєй з колекції Ветрінєй Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x32.7) Вг.0429 10X10x4 Ветріна з колекції Ветріна Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Vetrina Mosaico piu |
| Найменування 2 | Vg.0429 10X10x4 |
| Колекція | Vetrina |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.07 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Vg.0429 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(210,100,12) HEX: #000f1f RGB: 0, 15, 31 | RAL Design: 270 20 25 Indigo Black (Чорний Індіго)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 655 655 | |
| hsv(204,100,29) HEX: #002c4a RGB: 0, 44, 74 | RAL Design: 250 20 20 Cosmos Blue (Синій Космос)RAL Classic: 5020 Океанська синьPantone: 540 540 | |
| hsv(200,100,35) HEX: #003c59 RGB: 0, 60, 89 | RAL Design: 250 20 25 Dark Denim Blue (Джинсовий Темно-Синій)RAL Classic: 5020 Океанська синьPantone: 2955 2955 | |
| hsv(200,100,18) HEX: #001f2e RGB: 0, 31, 46 | RAL Design: 250 20 20 Cosmos Blue (Синій Космос)RAL Classic: 5020 Океанська синьPantone: 2965 2965 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0429 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu