Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0428 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0428 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0428 10X10x4 - Vetrina найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1027 Каррі жовтий Pantone 370. |
Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0428 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x32.7) Вг.0428 10X10x4 Ветрінєй з колекції Ветрінєй Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x32.7) Вг.0428 10X10x4 Ветріна з колекції Ветріна Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Vetrina Mosaico piu |
| Найменування 2 | Vg.0428 10X10x4 |
| Колекція | Vetrina |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.07 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Vg.0428 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(80,82,65) HEX: #78a61e RGB: 120, 166, 30 | RAL Design: 120 60 63 Luminescent Green (Сяючий Зелений)RAL Classic: 1027 Каррі жовтийPantone: 370 370 | |
| hsv(90,86,41) HEX: #3c690f RGB: 60, 105, 15 | RAL Design: 120 40 40 Pepper Green (Зелена Паприка)RAL Classic: 2000 Жовто-жовтогарячийPantone: 364 364 | |
| hsv(80,20,88) HEX: #d1e0b4 RGB: 209, 224, 180 | RAL Design: 120 85 20 Lake Green (Зелене Озеро)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 558 558 | |
| hsv(90,75,47) HEX: #4b781e RGB: 75, 120, 30 | RAL Design: 130 50 50 Emerald Clear Green (Прозоро-Зелений Смарагд)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 364 364 | |
| hsv(86,78,53) HEX: #59871e RGB: 89, 135, 30 | RAL Design: 120 50 50 Birch Leaf Green (Зелена Листя Берези)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 363 363 | |
| hsv(80,21,82) HEX: #c2d1a5 RGB: 194, 209, 165 | RAL Design: 120 80 20 Avocado Cream (Крем Авокадо)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 558 558 | |
| hsv(80,75,71) HEX: #88b52d RGB: 136, 181, 45 | RAL Design: 120 70 70 Cocktail Green (Зелений Коктейль)RAL Classic: 1016 Жовта сіркаPantone: 368 368 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0428 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu