Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0415 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0415 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0415 10X10x4 - Vetrina найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6011 Редєдово-зелений Pantone 625. |
Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0415 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x32.7) Вг.0415 10X10x4 Ветрінєй з колекції Ветрінєй Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x32.7) Вг.0415 10X10x4 Ветріна з колекції Ветріна Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Vetrina Mosaico piu |
| Найменування 2 | Vg.0415 10X10x4 |
| Колекція | Vetrina |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.07 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Vg.0415 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(120,25,47) HEX: #5a785a RGB: 90, 120, 90 | RAL Design: 150 50 20 Korean Mint (Корейська М'ята)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,25,24) HEX: #2e3d2e RGB: 46, 61, 46 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 553 553 | |
| hsv(120,22,53) HEX: #698769 RGB: 105, 135, 105 | RAL Design: 150 50 20 Korean Mint (Корейська М'ята)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,33,35) HEX: #3c593c RGB: 60, 89, 60 | RAL Design: 150 40 20 Firm Green (Яскраво-Зелений)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 553 553 | |
| hsv(120,7,88) HEX: #d1e0d1 RGB: 209, 224, 209 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,7,82) HEX: #c2d1c2 RGB: 194, 209, 194 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,20,59) HEX: #789678 RGB: 120, 150, 120 | RAL Design: 150 60 20 Orient Green (Східний Зелений)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,29,41) HEX: #4a694a RGB: 74, 105, 74 | RAL Design: 150 40 20 Firm Green (Яскраво-Зелений)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,8,71) HEX: #a7b5a7 RGB: 167, 181, 167 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (32.7x32.7) Vg.0415 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu