Мозаїка (32.7x32.7) Gd.0E85 38X38 - Novacrono з колекції Novacrono Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x32.7) Gd.0E85 38X38 - Novacrono з колекції Novacrono Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x32.7) Gd.0E85 38X38 - Novacrono найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8007 Олень коричневий Pantone 7532. |
Мозаїка (32.7x32.7) Gd.0E85 38X38 - Novacrono з колекції Novacrono Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x32.7) Гд.0е85 38X38 Новекроно з колекції Новекроно Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x32.7) Гд.0е85 38X38 Новасроно з колекції Новасроно Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 32.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Novacrono Mosaico piu |
| Найменування 2 | Gd.0E85 38X38 |
| Колекція | Novacrono |
| Ефект | 3D |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,07 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.07 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Gd.0E85 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(36,56,53) HEX: #87693b RGB: 135, 105, 59 | RAL Design: 080 50 30 Chili Green (Зелений Чилі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 872 872 | |
| hsv(36,63,47) HEX: #785a2c RGB: 120, 90, 44 | RAL Design: 075 40 30 Bark Brown (Коричнева Кора)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 147 147 | |
| hsv(26,54,76) HEX: #c28659 RGB: 194, 134, 89 | RAL Design: 060 60 40 Maple Syrup Brown (Коричневий Кленовий Сироп)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4655 4655 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











5 reviews for Мозаїка (32.7x32.7) Gd.0E85 38X38 - Novacrono з колекції Novacrono Mosaico piu