Мозаїка (32.7x32.7) Au.0158 20X20x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x32.7) Au.0158 20X20x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x32.7) Au.0158 20X20x4 - Aurore найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6025 Папоротево-зелений Pantone 364. |
Мозаїка (32.7x32.7) Au.0158 20X20x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x32.7) О.0158 20X20x4 Еерор з колекції Еерор Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x32.7) Ау.0158 20X20x4 Ауроре з колекції Ауроре Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Aurore Mosaico piu |
| Найменування 2 | Au.0158 20X20x4 |
| Колекція | Aurore |
| У палеті м.кв. | 172,27 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.07 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Au.0158 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(90,67,18) HEX: #1f2e0f RGB: 31, 46, 15 | RAL Design: 130 30 20 Kelp Green (Зелена Морська Водорість)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 364 364 | |
| hsv(90,50,24) HEX: #2e3d1f RGB: 46, 61, 31 | RAL Design: 130 30 20 Kelp Green (Зелена Морська Водорість)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 5605 5605 | |
| hsv(90,33,35) HEX: #4b593c RGB: 75, 89, 60 | RAL Design: 130 40 20 Alpine Lake Green (Зелене Альпійське Озеро)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(60,40,29) HEX: #4a4a2c RGB: 74, 74, 44 | RAL Design: 110 40 20 Antique Green (Античний Зелений)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 5743 5743 | |
| hsv(90,29,41) HEX: #59694a RGB: 89, 105, 74 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(90,25,47) HEX: #69785a RGB: 105, 120, 90 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (32.7x32.7) Au.0158 20X20x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu