Мозаїка (32.7x32.7) Au.0154 20X20x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x32.7) Au.0154 20X20x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x32.7) Au.0154 20X20x4 - Aurore найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синій Pantone 655. |
Мозаїка (32.7x32.7) Au.0154 20X20x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x32.7) О.0154 20X20x4 Еерор з колекції Еерор Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x32.7) Ау.0154 20X20x4 Ауроре з колекції Ауроре Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Aurore Mosaico piu |
| Найменування 2 | Au.0154 20X20x4 |
| Колекція | Aurore |
| У палеті м.кв. | 172,27 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.07 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Au.0154 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(210,100,24) HEX: #001f3d RGB: 0, 31, 61 | RAL Design: 270 20 25 Indigo Black (Чорний Індіго)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 655 655 | |
| hsv(220,100,18) HEX: #000f2e RGB: 0, 15, 46 | RAL Design: 270 20 25 Indigo Black (Чорний Індіго)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 655 655 | |
| hsv(195,80,29) HEX: #0f3b4a RGB: 15, 59, 74 | RAL Design: 240 20 15 Metal Blue (Синій Метал)RAL Classic: 5020 Океанська синьPantone: 296 296 | |
| hsv(200,75,24) HEX: #0f2e3d RGB: 15, 46, 61 | RAL Design: 240 20 15 Metal Blue (Синій Метал)RAL Classic: 6004 Синьо-зеленийPantone: 5395 5395 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (32.7x32.7) Au.0154 20X20x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu