

Керамічна плитка Мозаїка (32.2x32.2) VTC 20.66 - Vetricolor з колекції Vetricolor Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.2x32.2) VTC 20.66 - Vetricolor найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 32.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка (32.2x32.2) VTC 20.66 - Vetricolor з колекції Vetricolor Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.2x32.2) Втк 20.66 Ветріколор з колекції Ветріколор Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.2x32.2) Втс 20.66 Ветріколор з колекції Ветріколор Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 32.2 см |
| Вага | 14.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Vetricolor Bisazza |
| Найменування 2 | VTC 20.66 |
| Колекція | Vetricolor |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2.07 м.кв. (20 шт.) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (32.2x32.2) VTC 20.66 - Vetricolor з колекції Vetricolor Bisazza