

Керамічна плитка Мозаїка (32.2x32.2) VTC 10.79 - Vetricolor з колекції Vetricolor Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.2x32.2) VTC 10.79 - Vetricolor найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 32.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2010 Сигнальний помаранчевий Pantone 173. |
Мозаїка (32.2x32.2) VTC 10.79 - Vetricolor з колекції Vetricolor Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.2x32.2) Втк 10.79 Ветріколор з колекції Ветріколор Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.2x32.2) Втс 10.79 Ветріколор з колекції Ветріколор Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 32.2 см |
| Вага | 7.21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Vetricolor Bisazza |
| Найменування 2 | VTC 10.79 |
| Колекція | Vetricolor |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,03 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.03 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | охра коричнево-сірий |
| hsv(20,80,88) HEX: #e0692d RGB: 224, 105, 45 | RAL Design: 050 60 70 Carrot Orange (Морковно-Помаранчевий)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 173 173 | |
| hsv(26,44,94) HEX: #f0b486 RGB: 240, 180, 134 | RAL Design: 060 80 30 Mild Orange (Ніжно-Помаранчевий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7415 7415 | |
| hsv(23,53,88) HEX: #e09769 RGB: 224, 151, 105 | RAL Design: 060 70 40 Candle Yellow (Жовта Свічка)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 7515 7515 | |
| hsv(20,60,88) HEX: #e0875a RGB: 224, 135, 90 | RAL Design: 060 70 50 Topaz Yellow (Жовтий Топаз)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 486 486 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Мозаїка (32.2x32.2) VTC 10.79 - Vetricolor з колекції Vetricolor Bisazza