

Керамічна плитка Мозаїка (32.2x32.2) VTC 10.52 - Vetricolor з колекції Vetricolor Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.2x32.2) VTC 10.52 - Vetricolor найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 32.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5008 Сіро-синій Pantone 533. |
Мозаїка (32.2x32.2) VTC 10.52 - Vetricolor з колекції Vetricolor Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.2x32.2) Втк 10.52 Ветріколор з колекції Ветріколор Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.2x32.2) Втс 10.52 Ветріколор з колекції Ветріколор Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 32.2 см |
| Вага | 7.21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Vetricolor Bisazza |
| Найменування 2 | VTC 10.52 |
| Колекція | Vetricolor |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,03 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.03 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(210,40,29) HEX: #2c3b4a RGB: 44, 59, 74 | RAL Design: 260 20 05 Blue-Black (Синьо-Чорний)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(220,43,41) HEX: #3c4b69 RGB: 60, 75, 105 | RAL Design: 280 30 20 Garnet Stone Blue (Синій Гранат)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(200,50,35) HEX: #2d4a59 RGB: 45, 74, 89 | RAL Design: 240 30 15 Deep Sea Blue (Синя Морська Глибина)RAL Classic: 5003 Сапфірово-синійPantone: 7477 7477 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (32.2x32.2) VTC 10.52 - Vetricolor з колекції Vetricolor Bisazza