

Керамічна плитка Мозаїка (32.2x32.2) Rete Rosa - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.2x32.2) Rete Rosa - Decori 20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 32.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Мозаїка (32.2x32.2) Rete Rosa - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.2x32.2) Рет Розєй Декорі 20 з колекції Декорі 20 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.2x32.2) Рете Роса Декорі 20 з колекції Декорі 20 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 32.2 см |
| Вага | 14.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Decori 20 Bisazza |
| Найменування 2 | Rete Rosa |
| Колекція | Decori 20 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2.07 м.кв. (20 шт.) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (32.2x32.2) Rete Rosa - Decori 20 з колекції Decori 20 Bisazza