Мозаїка (32.2x32.2) Break Blue - Decori in Tecnica Artistica з колекції Decori in Tecnica Artistica Bisazza



Керамічна плитка Мозаїка (32.2x32.2) Break Blue - Decori in Tecnica Artistica з колекції Decori in Tecnica Artistica Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.2x32.2) Break Blue - Decori in Tecnica Artistica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 32.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5024 Пастельно-синій Pantone 284. |
Мозаїка (32.2x32.2) Break Blue - Decori in Tecnica Artistica з колекції Decori in Tecnica Artistica Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.2x32.2) Брейк Бле Декорі ін Текнікєй Артістікєй з колекції Декорі ін Текнікєй Артістікєй Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.2x32.2) Бреак Блуе Декорі ін Тесніка Артістіка з колекції Декорі ін Тесніка Артістіка Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 32.2 см |
| Вага | 0.73 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Decori in Tecnica Artistica Bisazza |
| Найменування 2 | Break Blue |
| Колекція | Decori in Tecnica Artistica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,104 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 0.104 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(210,43,82) HEX: #77a4d1 RGB: 119, 164, 209 | RAL Design: 250 70 25 Meadow Blossom Blue (Синя Лугова Квітка)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 | |
| hsv(210,40,88) HEX: #87b4e0 RGB: 135, 180, 224 | RAL Design: 260 70 25 Pacific Blue (Тихоокеанський Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 | |
| hsv(218,67,71) HEX: #3c68b5 RGB: 60, 104, 181 | RAL Design: 280 50 40 Diva Violet (Фіолетова Діва)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2727 2727 | |
| hsv(214,58,71) HEX: #4c7ab5 RGB: 76, 122, 181 | RAL Design: 280 50 40 Diva Violet (Фіолетова Діва)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2727 2727 | |
| hsv(204,33,88) HEX: #96c3e0 RGB: 150, 195, 224 | RAL Design: 250 80 20 Velvet Blue (Бархатисто-Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 | |
| hsv(210,13,94) HEX: #d1e0f0 RGB: 209, 224, 240 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 2717 2717 | |
| hsv(218,73,65) HEX: #2d59a6 RGB: 45, 89, 166 | RAL Design: 280 40 40 Neptune Blue (Синій Нептун)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2728 2728 | |
| hsv(220,67,53) HEX: #2d4b87 RGB: 45, 75, 135 | RAL Design: 290 30 40 Official Violet (Офіційний Фіолетовий)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(207,64,82) HEX: #4b95d1 RGB: 75, 149, 209 | RAL Design: 260 60 35 Brilliant Blue (Сяючий Синій)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 279 279 | |
| hsv(228,63,47) HEX: #2c3b78 RGB: 44, 59, 120 | RAL Design: 290 30 40 Official Violet (Офіційний Фіолетовий)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2746 2746 | |
| hsv(200,20,88) HEX: #b4d1e0 RGB: 180, 209, 224 | RAL Design: 250 80 15 Himalaya Blue (Гімалайський Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 278 278 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Мозаїка (32.2x32.2) Break Blue - Decori in Tecnica Artistica з колекції Decori in Tecnica Artistica Bisazza