Мозаїка (31x46.7) 2000083 Nieve Naranja 25452 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico
Onix Mosaico

Керамічна плитка Мозаїка (31x46.7) 2000083 Nieve Naranja 25452 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31x46.7) 2000083 Nieve Naranja 25452 - Nieve найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31см і довжина плитки дорівнює 46.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевий Pantone 7526. |
Мозаїка (31x46.7) 2000083 Nieve Naranja 25452 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31x46.7) 2000083 На'єв Наренджєй 25452 На'єв з колекції На'єв Онікс Мозейко", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31x46.7) 2000083 Ніеве Наранджа 25452 Ніеве з колекції Ніеве Онікс Мосаіко". Виробник цієї плитки Onix Mosaico може бути помилково написаний як Onixmosaico, Onix Mosaic, Онікс Мозейко, Онікс Мосаіко і навіть як Щтшч Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31 × 46.7 см |
| Вага | 18.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Onix Mosaico |
| Серія | Nieve Onix Mosaico |
| Найменування 2 | 2000083 Nieve Naranja 25452 |
| Колекція | Nieve |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,03 |
| Товщина | 4.9 m |
| Пакувальна норма | 2.03 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 2000083 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,89,53) HEX: #872d0f RGB: 135, 45, 15 | RAL Design: 050 40 50 Autumn Red (Осінньо-Червоний)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 7526 7526 | |
| hsv(15,80,59) HEX: #963c1e RGB: 150, 60, 30 | RAL Design: 050 40 50 Autumn Red (Осінньо-Червоний)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 174 174 | |
| hsv(17,70,59) HEX: #964b2d RGB: 150, 75, 45 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 4635 4635 | |
| hsv(17,64,65) HEX: #a65a3c RGB: 166, 90, 60 | RAL Design: 050 50 40 Copper-Metal Red (Червона Металева Мідь)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 7524 7524 | |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 | |
| hsv(20,55,65) HEX: #a6694b RGB: 166, 105, 75 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(20,50,71) HEX: #b5795b RGB: 181, 121, 91 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(20,20,88) HEX: #e0c2b4 RGB: 224, 194, 180 | RAL Design: 050 80 10 Pale Sienna (Бліда Сієна)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5175 5175 | |
| hsv(15,31,76) HEX: #c29586 RGB: 194, 149, 134 | RAL Design: 050 70 20 Amber Grey (Сірий Бурштин)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5005 5005 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Мозаїка (31x46.7) 2000083 Nieve Naranja 25452 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico