Мозаїка (31x31) 08100005 Gold - Antica Roma з колекції Antica Roma Vitrex
Vitrex

Керамічна плитка Мозаїка (31x31) 08100005 Gold - Antica Roma з колекції Antica Roma Vitrex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31x31) 08100005 Gold - Antica Roma найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31см і довжина плитки дорівнює 31см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Мозаїка (31x31) 08100005 Gold - Antica Roma з колекції Antica Roma Vitrex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31x31) 08100005 Гоулд Ентікєй Ромєй з колекції Ентікєй Ромєй Вітрекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31x31) 08100005 Голд Антіка Рома з колекції Антіка Рома Вітрекс". Виробник цієї плитки Vitrex може бути помилково написаний як Vitrex, Вітрекс, Вітрекс і навіть як Мшекуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31 × 31 см |
| Вага | 14.96 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vitrex |
| Серія | Antica Roma Vitrex |
| Найменування 2 | 08100005 Gold |
| Колекція | Antica Roma |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,96 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 8100005 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (31x31) 08100005 Gold - Antica Roma з колекції Antica Roma Vitrex