Мозаїка (31.8x31.8) CR.0C87 50X50x6 - Area25 з колекції Area25 Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (31.8x31.8) CR.0C87 50X50x6 - Area25 з колекції Area25 Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31.8x31.8) CR.0C87 50X50x6 - Area25 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.8см і довжина плитки дорівнює 31.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3027 Малиново-червоний Pantone 7427. |
Мозаїка (31.8x31.8) CR.0C87 50X50x6 - Area25 з колекції Area25 Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31.8x31.8) Кр.0к87 50X50x6 Area25 з колекції Area25 Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31.8x31.8) Ср.0с87 50X50x6 Area25 з колекції Area25 Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.8 × 31.8 см |
| Вага | 13.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Area25 Mosaico piu |
| Найменування 2 | CR.0C87 50X50x6 |
| Колекція | Area25 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,01 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1.01 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | CR.0C87 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(348,91,65) HEX: #a60f2d RGB: 166, 15, 45 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3027 Малиново-червонийPantone: 7427 7427 | |
| hsv(21,88,94) HEX: #f0671d RGB: 240, 103, 29 | RAL Design: 050 60 80 Gerbera Red (Червона Гербера)RAL Classic: 2004 ПомаранчевийPantone: 158 158 | |
| hsv(21,93,88) HEX: #e05910 RGB: 224, 89, 16 | RAL Design: 050 50 78 Persian Orange (Перський Помаранчевий)RAL Classic: 2004 ПомаранчевийPantone: 717 717 | |
| hsv(44,73,88) HEX: #e0b53d RGB: 224, 181, 61 | RAL Design: 090 80 60 New Yellow (Новий Жовтий)RAL Classic: 1018 Цинково-жовтийPantone: 7407 7407 | |
| hsv(45,75,94) HEX: #f0c33c RGB: 240, 195, 60 | RAL Design: 090 80 70 Fashion Yellow (Модний Жовтий)RAL Classic: 1018 Цинково-жовтийPantone: 128 128 | |
| hsv(353,90,59) HEX: #960f1f RGB: 150, 15, 31 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3003 Рубіново-червонийPantone: 7427 7427 | |
| hsv(44,79,82) HEX: #d1a52c RGB: 209, 165, 44 | RAL Design: 085 70 60 Pitmaston Pear Yellow (Жовта Груша Пітмастон)RAL Classic: 1012 Лимонно-жовтийPantone: 7510 7510 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка (31.8x31.8) CR.0C87 50X50x6 - Area25 з колекції Area25 Mosaico piu