Мозаїка (31.8x31.8) Ar.0A16g 50X50x6 - Area25 з колекції Area25 Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (31.8x31.8) Ar.0A16g 50X50x6 - Area25 з колекції Area25 Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31.8x31.8) Ar.0A16g 50X50x6 - Area25 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.8см і довжина плитки дорівнює 31.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4005 Синьо-бузковий Pantone 2587. |
Мозаїка (31.8x31.8) Ar.0A16g 50X50x6 - Area25 з колекції Area25 Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31.8x31.8) Ар.0е16г 50X50x6 Area25 з колекції Area25 Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31.8x31.8) Ар.0а16г 50X50x6 Area25 з колекції Area25 Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.8 × 31.8 см |
| Вага | 13.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Area25 Mosaico piu |
| Найменування 2 | Ar.0A16g 50X50x6 |
| Колекція | Area25 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,01 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1.01 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Ar.0A16g |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(285,44,53) HEX: #784c87 RGB: 120, 76, 135 | RAL Design: 320 40 40 Violet Purple (Пурпурна Фіалка)RAL Classic: 4005 Синьо-бузковийPantone: 2587 2587 | |
| hsv(270,40,59) HEX: #785a96 RGB: 120, 90, 150 | RAL Design: 310 40 40 Pure Mauve (Чистий Ліловий)RAL Classic: 4005 Синьо-бузковийPantone: 2665 2665 | |
| hsv(280,25,71) HEX: #a688b5 RGB: 166, 136, 181 | RAL Design: 320 60 30 Lobby Lilac (Ліловий Хол)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 2655 2655 | |
| hsv(280,30,59) HEX: #876996 RGB: 135, 105, 150 | RAL Design: 320 50 30 Viola Grey (Сіра Фіалка)RAL Classic: 4005 Синьо-бузковийPantone: 2655 2655 | |
| hsv(280,27,65) HEX: #9779a6 RGB: 151, 121, 166 | RAL Design: 320 60 25 Nightshade Violet (Фіолетова Нічна Тінь)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 2655 2655 | |
| hsv(285,50,47) HEX: #693c78 RGB: 105, 60, 120 | RAL Design: 320 30 35 Grape Purple (Пурпурний Виноград)RAL Classic: 4008 Сигнальний фіолетовийPantone: 269 269 | |
| hsv(280,43,41) HEX: #5a3c69 RGB: 90, 60, 105 | RAL Design: 320 30 35 Grape Purple (Пурпурний Виноград)RAL Classic: 4005 Синьо-бузковийPantone: 7447 7447 | |
| hsv(270,33,35) HEX: #4b3c59 RGB: 75, 60, 89 | RAL Design: 310 30 20 Powerful Mauve (Потужний Ліловий)RAL Classic: 4005 Синьо-бузковийPantone: 5265 5265 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Мозаїка (31.8x31.8) Ar.0A16g 50X50x6 - Area25 з колекції Area25 Mosaico piu