

Керамічна плитка Мозаїка (31.6x31.6) Mosaico Ionic White - Ionic з колекції Ionic Ibero виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31.6x31.6) Mosaico Ionic White - Ionic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка (31.6x31.6) Mosaico Ionic White - Ionic з колекції Ionic Ibero може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31.6x31.6) Мозейко Еік Віт Еік з колекції Еік Айбаро", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31.6x31.6) Мосаіко Іоніс Вхіте Іоніс з колекції Іоніс Іберо". Виробник цієї плитки Ibero може бути помилково написаний як Ibero, Iber, Айбаро, Іберо і навіть як Шиукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 31.6 см |
| Вага | 19.11 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ibero |
| Серія | Ionic Ibero |
| Найменування 2 | Mosaico Ionic White |
| Колекція | Ionic |
| Ефект | Метал |
| У палеті м.кв. | 44 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (31.6x31.6) Mosaico Ionic White - Ionic з колекції Ionic Ibero