

Керамічна плитка Мозаїка (31.6x31.6) 7930 Fabric Grey - Ink з колекції Ink Alttoglass виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31.6x31.6) 7930 Fabric Grey - Ink найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Мозаїка (31.6x31.6) 7930 FabricGrey - Ink з колекції Ink Alttoglass може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31.6x31.6) 7930 Фебрік Грей Інк з колекції Інк Олттоглес", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31.6x31.6) 7930 Фабріс Греі Інк з колекції Інк Алттогласс". Виробник цієї плитки Alttoglass може бути помилково написаний як Alttoglass, Олттоглес, Алттогласс і навіть як Фдеещпдфіі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 31.6 см |
| Вага | 9.06 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Alttoglass |
| Серія | Ink Alttoglass |
| Найменування 2 | 7930 FabricGrey |
| Колекція | Ink |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,2 |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.2 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 7930 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(210,18,65) HEX: #8897a6 RGB: 136, 151, 166 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 652 652 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (31.6x31.6) 7930 Fabric Grey - Ink з колекції Ink Alttoglass