

Керамічна плитка Мозаїка (31.2x31.2) 16905- Mosaico Accademia Grigio - Accademia з колекції Accademia Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31.2x31.2) 16905- Mosaico Accademia Grigio - Accademia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.2см і довжина плитки дорівнює 31.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Мозаїка (31.2x31.2) 16905- Mosaico Accademia Grigio - Accademia з колекції Accademia Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31.2x31.2) 16905 Мозейко Еккейдемія Грігє Еккейдемія з колекції Еккейдемія Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31.2x31.2) 16905 Мосаіко Аскадеміа Грігіо Аскадеміа з колекції Аскадеміа Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.2 × 31.2 см |
| Вага | 11.52 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Accademia Settecento |
| Найменування 2 | 16905- MosaicoAccademiaGrigio |
| Колекція | Accademia |
| У палеті м.кв. | 19,27 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,584 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.584 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | -16905 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Мозаїка (31.2x31.2) 16905- Mosaico Accademia Grigio - Accademia з колекції Accademia Settecento