Мозаїка (31.1x31.1) 2002315 Nature Glass Dark Grey - Nature Glass з колекції NatureGlass Onix Mosaico
Onix Mosaico

Керамічна плитка Мозаїка (31.1x31.1) 2002315 Nature Glass Dark Grey - Nature Glass з колекції NatureGlass Onix Mosaico виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31.1x31.1) 2002315 Nature Glass Dark Grey - Nature Glass найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.1см і довжина плитки дорівнює 31.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка (31.1x31.1) 2002315 Nature Glass DarkGrey - Nature Glass з колекції NatureGlass Onix Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31.1x31.1) 2002315 Нечєр Глес Дарк Грей Нечєр Глес з колекції Нечєр Глес Онікс Мозейко", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31.1x31.1) 2002315 Натуре Гласс Дарк Греі Натуре Гласс з колекції Натуре Гласс Онікс Мосаіко". Виробник цієї плитки Onix Mosaico може бути помилково написаний як Onixmosaico, Onix Mosaic, Онікс Мозейко, Онікс Мосаіко і навіть як Щтшч Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.1 × 31.1 см |
| Вага | 9.14 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Onix Mosaico |
| Серія | NatureGlass Onix Mosaico |
| Найменування 2 | 2002315 NatureGlass DarkGrey |
| Колекція | NatureGlass |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,98 |
| Товщина | 4.9 m |
| Пакувальна норма | 0.98 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2002315 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (31.1x31.1) 2002315 Nature Glass Dark Grey - Nature Glass з колекції NatureGlass Onix Mosaico