

Керамічна плитка Мозаїка (30x60) SFT208K Sft Mattoncino Antracite - Soft Look з колекції Soft Look NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x60) SFT208K Sft Mattoncino Antracite - Soft Look найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone Warm Gray 10. |
Мозаїка (30x60) SFT208K Sft Mattoncino Antracite - Soft Look з колекції Soft Look NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x60) SFT208K Сфт Меттансіно Ентресіт Софт Лук з колекції Софт Лук Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x60) SFT208K Сфт Маттонкіно Антракіте Софт Лук з колекції Софт Лук Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 14.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Soft Look NovaBell |
| Найменування 2 | SFT208K SftMattoncinoAntracite |
| Колекція | Soft Look |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,73 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.73 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | SFT208K |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Мозаїка (30x60) SFT208K Sft Mattoncino Antracite - Soft Look з колекції Soft Look NovaBell